Jak odmienić wnętrze w pięciu krokach ?

2017-07-27 Haft
Krok 1
Oczywiście zanim zaczniemy zmieniać dekoracje w naszym domu powinniśmy najpierw zadbać o porządek. Przede wszystkim poukładać wszystkie rzeczy na swoje miejsce. Zrobić segregacje w szafach, komodach i półkach. Po pozbyciu się niepotrzebnych przedmiotów sami stwierdzimy, że nasz dom nabrał lekkości i przestrzeni.
Krok 2.
Przynieś wiosnę do domu. Udekoruj mieszkanie świeżymi kwiatami w doniczce i w wazonach. Możesz również zmienić dekoracje na okno, na kwieciste, żywe kolory zasłon lub białą firankę we wzory kwiatowe W kuchni zamiast długiej firany można zawiesić krótkie zazdrostki by obserwować budzącą się do życia przyrodę i piękne kolory wiosennych kwiatów.
Krok 3.
Czas na zmianę poduszek dekoracyjnych. Wybierz takie, które pasują do wystroju i będą kolorowe. Mówimy tutaj o żywych kolorach lub pastelach, które wprowadzą radosny nastrój w pomieszczeniu lub przełamią nostalgię szarości. Wystarczy wykorzystać takie dodatki jak poszewki na poduszki, by obudzić wnętrze z zimowego snu.
Krok 4.
W sypialni odpoczywamy to nasz azyl, gdzie cenimy sobie przede wszystkim komfort, wygodę i odpowiedni nastrój. Wprowadź więc lekkość do sypialni. Schowaj grube koce i ciepłą pościel. Teraz musi być świeżo, delikatnie i lekko. Idealnym rozwiązaniem będą tkaniny. Dzięki nim można niskim kosztem zmienić aranżację wnętrza i wnieść do niego więcej życia.
Krok 5
W pokoju będzie jaśniej, jeśli powiesimy w oknach lekkie, zwiewne, ażurowe firany np. w formie paneli, lub panele tkaninowe w jasnych kolorach. Cieńsze zasłony zwłaszcza z dodatkiem bawełny czy lnu będą również idealnym rozwiązaniem do salonu. Wprowadzą nutę ekologii, prostoty i rozświetlą wnętrze. Zmiany w domu nie muszą być diametralne, ani bardzo kosztowne. Wystarczy tylko Państwa kreatywność i nasze produkty. Lato – ach to Ty !
Fabryka Firanek i Koronek HAFT Firanki Obrusy Tkaniny