Mieczysław Kędzierski

Prezes Fabryki Firanek i Koronek HAFT S.A.

Od lat kaliskie wyroby włókiennicze są synonimem sprawdzonych i polecanych produktów. Misję naszej firmy stanowi nie tylko chęć zdobywania nowych rynków czy sprostania zmieniającym się wymaganiom Klientów, ale przede wszystkim podtrzymanie pięknej i bardzo wymagającej tradycji firanek oraz koronek z Kalisza. Staramy się więc w codziennej pracy łączyć nowoczesne standardy wzornictwa z dorobkiem blisko 140 lat lokalnej sztuki włókienniczej.

Arkadiusz Odziemek

Dyrektor Produkcji

Zakład produkcyjny Haftu rokrocznie wzmacnia swoją wysoką pozycję na rynku firankarskim, a dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu możemy poszczycić się tytułem jedynego na skalę przemysłową producenta koronek w całej Polsce. Ogromną wartością działu produkcyjnego są od lat nasi pracownicy. Dla wielu osób praca ta stanowi prawdziwą pasję, dlatego potencjał rozwoju marki Haft nie wyczerpuje się.

Maciej Chachaj

Dyrektor ds. Ekonomiczno-Finansowych

Absolwent Wydziału Zarządzania w Katedrze Finansów i Rachunkowości Uniwersytetu Warszawskiego. Posiada bogate doświadczenie zdobyte na menadżerskich stanowiskach finansowo – ekonomicznych w polskich i zagranicznych spółkach.
Od kilku lat wspiera wszystkie działania w naszej firmie.

Piotr Nurzyński

Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu

Jestem absolwentem Technologii Drewna na Akademii Rolniczej w Poznaniu i studiów podyplomowych z zakresu zarządzania na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Posiadam wieloletnie doświadczenie w polskich i międzynarodowych firmach produkcyjno-handlowych i handlowych. Od zawsze związany byłem ze sprzedażą, marketingiem, zarządzaniem. Cieszę się że mogę pracować w firmie z 140-letnim, bogatym doświadczeniem w najstarszym, polskim mieście, Kaliszu. Mam nadzieję na dalszy rozwój spółki w kraju i za granicą.

Fabryka Firanek i Koronek HAFT Firanki Obrusy Tkaniny