Haft
Porady i inspiracje
ODNAJDŹ WŁASNY STYL, ZAINSPIRUJ SIĘ

Jak atrakcyjnie zapakować prezent?

Efektowne opakowanie prezentów wcale nie musi być pracochłonne. Wystarczy trochę fantazyjnie przyozdobionych kawałków materiału plus kokarda, sznurek lub cokolwiek innego, by opakowanie zachwycało tak samo jak kryjąca się w nim zawartość!
 
Pakując prezenty najchętniej wybieramy ozdobny papier i ozdabiamy go wstążką. Jest jednak alternatywa, która z pewnością zachwyci obdarowywane osoby. Są to tkaniny.
 
- Prezent zapakowany z pomysłem, własnoręcznie jest bardziej efektowny. Do tego celu można wykorzystać kawałek tkaniny. Należy tylko pamiętać o tym, aby materiał nie był śliski.– radzi Magdalena Tomaszewska, ekspert  marki Haft. Istnieje wiele materiałów, które można wykorzystać jako opakowanie podarunku. Najlepiej sprawdzą się tutaj miękkie i plastyczne tkaniny. Dopasują się one do kształtu prezentu i będzie się nam z nimi o wiele lepiej pracować.
 
Kolorystkę tkanin wybierzmy według własnego upodobania. W tym roku trendem są: biel, szarość, intensywny błękit, marsala oraz zieleń oliwki. Decydując się na jedną z tych barw dobierzmy do niej wstążkę czy kokardę w kontrastującym kolorze.
 
Do dzieła!
Wistil
Otwieramy sezon grillowy Promocja komunijna POŚCIEL NOWA OFERTA 2016/2017 WYPRZEDAŻ - na okno WYPRZEDAŻ - na stół FIRANKI GOTOWE FIRANKI METRAŻOWE PANELE ŻAKARDOWE LAMBREKINY ZESTAWY OBRUSY TKANINA DEKORACYJNA ZASŁONY TKANINOWE AKCESORIA ŚCIERECZKI RĘCZNIKI
Polskie firany
Copyright © Haft
Projekt i realizacja: www.web-director.pl