Mieczysław Kędzierski

Prezes Fabryki Firanek i Koronek HAFT S.A.

Od lat kaliskie wyroby włókiennicze są synonimem sprawdzonych i polecanych produktów. Misję naszej firmy stanowi nie tylko chęć zdobywania nowych rynków czy sprostania zmieniającym się wymaganiom Klientów, ale przede wszystkim podtrzymanie pięknej i bardzo wymagającej tradycji firanek oraz koronek z Kalisza. Staramy się więc w codziennej pracy łączyć nowoczesne standardy wzornictwa z dorobkiem blisko 140 lat lokalnej sztuki włókienniczej.

Sebastian Kwiatek

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

Nasza marka to nie tylko tradycja w przemyśle żakardowych dekoracji, to również firma, która projektuje swoje kolekcje w oparciu o najnowsze wzornictwo, nie zapominając o potrzebach swojego Klienta. W dążeniu do stworzenia domowego stylu z marką Haft cechuje nas entuzjazm, sumienność i wytrwałość. Chcemy w sposób efektywny realizować stawiane przed nami cele i misje marki Haft. Jestem bardzo wymagający w stosunku do siebie i osób, z którymi współpracuję, ponieważ czuję odpowiedzialność za wizerunek i rozwój firmy.

Arkadiusz Odziemek

Dyrektor Produkcji

Zakład produkcyjny Haftu rokrocznie wzmacnia swoją wysoką pozycję na rynku firankarskim, a dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu możemy poszczycić się tytułem jedynego na skalę przemysłową producenta koronek w całej Polsce. Ogromną wartością działu produkcyjnego są od lat nasi pracownicy. Dla wielu osób praca ta stanowi prawdziwą pasję, dlatego potencjał rozwoju marki Haft nie wyczerpuje się.

Maciej Chachaj

Dyrektor ds. Ekonomiczno-Finansowych

Absolwent Wydziału Zarządzania w Katedrze Finansów i Rachunkowości Uniwersytetu Warszawskiego. Posiada bogate doświadczenie zdobyte na menadżerskich stanowiskach finansowo – ekonomicznych w polskich i zagranicznych spółkach.
Od kilku lat wspiera wszystkie działania w naszej firmie.