Roman shade - what it is, how to select, how to fix, and how much is it for it

Roleta rzymska - czyli alternatywa dla zasłon czy tradycyjnych rolet. Można powiedzieć że są to piękne zasłony podnoszone za pomocą mechanizmu sterowanego łańcuszkiem. Od kilku lat sukcesywnie podbijające rynek i cieszące się niesłabnącą popularnością. Pełnią one rolę praktyczną (chroniąc nas przed słońcem ) oraz dekoracyjną która przyozdabia nam okno. Idealne do salonu czy kuchni.

Z racji długoletniego doświadczenia w produkcji firanek oraz tkanin  w Fabryce Firanek i Koronek HAFT S.A postanowiliśmy produkować również Rolety Rzymskie. Łącząc naszą wiedzę wraz z parkiem maszynowym udało nam się stworzyć tkaniny roletowe które posiadają zintegrowane tunele na fiszbiny co powoduje że szycie rolet rzymskich z naszych tkanin jest dużo szybsze oraz tańsze.

Rolety rzymskie sukcesywnie zdobywają przewagę nad tradycyjnymi roletami czy też żaluzjami okiennymi. Są one praktyczne, funkcjonalne i łatwiej dbać o ich czystości ponieważ po szybkim demontażu, nasze rolety nadają się do prania oraz ponownego założenia.

Poznaj Rolety Rzymskie które produkuje Fabryka Firanek i Koronek "HAFT" S.A  i sprawdź walory naszych produktów.

Obecnie dostępne są 4 tkaniny w różnych odcieniach. Jako producent, możemy szyć rolety w standaryzowanych rozmiarach jak również rolety na indywidualne zamówienie. Sukcesywnie będziemy poszerzać ofertę dostępnych rolet. Analogicznie do sprzedaży detalicznej prowadzimy również sprzedaż hurtową gotowych już rolet jak również samych mechanizmów oraz tkanin.

Każdą roletę możemy również uszyć na wymiar indywidualny.

Rolety w rozmiarach standardowych posiadają mechanizm sznurkowy - sznurek do podciągania umieszczony jest z prawej strony.

Na życzenie klienta możemy zamontować go z lewej strony (roleta jest produkowana według specyfikacji klienta i nie podlega zwrotowi). Płynną regulację podnoszenia rolety umożliwia łatwy w obsłudze system blokujący.

Rolety montuje się za pomocą plastikowych wsporników do ściany lub sufitu. Do tych wsporników na zasadzie kliknięcia dociska się szynę aluminiową.

Tkanina jest przymocowana do szyny za pomocą taśmy z rzepem.

Rolety rzymskie, Tkaniny roletowe, czy jak również mechanizmy są dostępne są w poszczególnych kanałach sprzedaży. Kliknij tutaj

 

W jaki sposób dbać o rolety?

Rolety rzymskie bardzo prosto utrzymać w czystości. ponieważ tkanina jest przymocowana do kasety z mechanizmem za pomocą taśmy z rzepem.

W jaki sposób zwymiarować rolety rzymskie?

Nasze rolety posiadają trzy różne rodzaje montażu, mianowicie:

  • montaż do ramy okna

  • montaż do ściany

  • montaż do sufitu