Haft
Aktualności
INSPIRUJĄ NAS TWOJE WNĘTRZA

Zobacz metamorfozę z naszej strony - KONKURS

Zapraszamy do udziału w konkursie zorganizowanym z okazji uruchomienia nowej odsłony naszej strony internetowej. My już przeszliśmy metamorfozę i cieszymy się, że możemy dać taką możliwość Naszym Klientom.
 
Na zwycięzcę konkursu czeka wspaniała nagroda: Twoje wnętrze przejdzie metamorfozę szytą na miarę. Specjalnie dla Ciebie nasz zespół projektantów stworzy autorski projekt metamorfozy wybranego przez Ciebie pomieszczenia. Podstawą tej odnowy będą tkaniny i firany marki Haft. Nie zwlekaj, weź udział w konkursie już teraz!


Jak zawalczyć o METAMORFOZĘ Twojego wnętrza?
 

KROK 1.
 


Zrób zakupy w naszym sklepie internetowym Sklep on-line
 

KROK 2.Prześlij zdjęcie wraz z opisem, w którym uzasadnisz dlaczego właśnie TO pomieszczenie zasługuje na odmianę. Użyj formularza zgłoszeniowego dostępnego tutaj Formularz zgłoszeniowy . Uzupełnij i prześlij na adres: metamorfoza@haft.com.pl .
 
Na zgłoszenia czekamy do 31 października br.
REGULAMIN KONKURSU
 


 
 
 
 
 
Wistil
Otwieramy sezon grillowy Promocja komunijna POŚCIEL NOWA OFERTA 2016/2017 WYPRZEDAŻ - na okno WYPRZEDAŻ - na stół FIRANKI GOTOWE FIRANKI METRAŻOWE PANELE ŻAKARDOWE LAMBREKINY ZESTAWY OBRUSY TKANINA DEKORACYJNA ZASŁONY TKANINOWE AKCESORIA ŚCIERECZKI RĘCZNIKI
Polskie firany
Copyright © Haft
Projekt i realizacja: www.web-director.pl